הלוואה ברגע

או חייגו עכשיו: 073-7834956

אלי פייבלזון
אלי פייבלזון

בצעו בדיקת זכאות להלוואה ברגע עכשיו:

יוקר המחייה ואי הוודאות במשק גורמים לכולנו 'להדק את החגורה' ולחשוב פעמיים לפני שאנחנו מחליטים על הוצאה גדולה. אבל ישנם מצבים בהם למרות התנהלות כלכלית נכונה אנחנו מוצאים את עצמנו במינוס ובאי יכולת לשלם עבור הוצאות חיוניות שוטפות, ושוקלים לקחת הלוואה שתזרים לנו כסף נזיל באופן מהיר וללא בירוקרטיה. מה שנקרא 'הלוואה ברגע'.

הלוואה ברגע היא הלוואה מיידית שמאושרת תוך זמן קצר במיוחד (לרוב דקות ספורות) ומועברת לחשבון הבנק של הלווה עד 3 ימי עסקים. היתרון הבולט של הלוואה כזו היא העובדה שהיא בד״כ הלוואה דיגיטלית מתאימה ללקוחות כל הבנקים, שסורבו על ידי הבנק או שאינם מעוניינים להכביד על האובליגו שלהם בבנק.

הלוואה ברגע מתאימה למגוון רחב של מטרות מוגדרות, כמו רכישת רכב, שיפוץ הבית, טיסה לחו"ל, לימודים אקדמיים, טיפולים קוסמטיים, קניית רהיטים גדולים ועוד.

השוואת הלוואה ברגע

לפניכם השוואת תנאי ריבית המעניקים כלל הגופים הפיננסיים.

הגוף המלווה טווח ריבית ממוצעת
בנקים %5-%14
חברות ביטוח הלוואת פריים
הלוואה חברתית %8-%15
חברות חוץ-בנקאיות %5-%15

הלוואה ברגע – יתרונות וחסרונות

להלוואה ברגע יתרונות רבים, אבל גם חסרונות. לפני ששוקלים לקחת הלוואה ברגע לכל מטרה כזו כדאי שתהיו מודעים לשניהם, ותעשו התאמות נדרשות.

יתרונות

  • זמינות: הלוואה מיידית ניתנת לכל מטרה, החל מ-10 אלף ש"ח ועד ל-100 אלף ש"ח.
  • מסגרת נוספת: הלוואה ברגע ניתנת מגופים חוץ-בנקאיים, והיא אינה מכבידה על מסגרת האשראי הבנקאית.
  • גמישות: פריסת התשלומים של ההלוואה היא גמישה במיוחד ומאפשרת החזר חודשי בהתאם ליכולות שלכם, ולרוב נעה בין 12 ל-84 תשלומים.
  • ללא בירוקרטיה: הליך אישור ההלוואה נעשה כולו באונליין ואינו דורש הצגת ערבויות ובטחונות.
  • אופציית תשלומים קיימת: הוראת קבע: כרטיס אשראי מחשבון הבנק.

חסרונות

החסרון המשמעותי בהלוואה חוץ-בנקאית הוא הריביות, שיהיו לרוב גבוהות באופן יחסי מזו שהבנק יציע לכם. בגופים מסוימים הריבית אומנם טובה יותר, אבל לצורך העמדת הלוואה תידרשו להעמיד ערבויות ובטחונות שיצמצמו את הסיכון לגוף המלווה.

בנוסף, יהיו גופים (כמו חברות המנהלות את קרן הפנסיה או חסכונות אחרים שלכם) שיתנו לכם ריבית אטרקטיבית, אך הם יתנו את גובה ההלוואה במועד תחילת החיסכון, בסכום שנצבר ובמועד שחרור הכספים.

הלוואה ברגע בהוראת קבע

הלוואות בהוראת קבע הפכו בשנים האחרונות לפופולריות במיוחד בקרב משקי בית ועסקים הזקוקים להלוואה מהירה או כאלה שסווגו כבעלי BDI שלילי.

נתון חשוב שכדאי לדעת הוא שהלוואות בהוראת קבע יהיו לרוב כרוכות בריבית קבועה, תקופת החזר קבועה מראש ותשלומים חודשיים קבועים. כך, סכום ההלוואה, גובה הריבית ותנאי ההחזר מוסכמים וידועים מראש לווה – בלי הפתעות ובלי שינויים בשיעור ההחזר. היתרון בהלוואה מסוג זה הוא בכך שסכום ההלוואה, יחד עם הריבית, יורד בתשלומים קבועים וידועים מראש. דבר זה מבטיח פירעון בזמן ומעניק ללווה את השקט הנפשי בכך שהוא יודע בדיוק איזה סכום יורד מחשבון הבנק שלו בכל חודש.

הלוואה חוץ-בנקאית למסורבי אשראי

כל מי שיצא לו לעבוד עם המערכת הבנקאית יודע עד כמה המדיניות שלה בנוגע להלוואות מחמירה וקפדנית. וככל שזה נוגע להלוואות זה מורגש שבעתיים. לעתים קרובות נתקלים לקוחות הבנקים בסירוב להלוואה משלל נימוקים, בהם דירוג אשראי נמוך, חוסר יציבות תעסוקתית, יחס חוב-הכנסה נמוך, היעדר בטחונות ועוד.

במציאות שכזו קל להסביר את הצמיחה המטאורית של גופי האשראי החוץ-בנקאיים, המאפשרים הלוואות גם למי שקיבל סירוב מהבנק. גופים כמו חברות אשראי, חברות מימון, חברות ביטוח, בתי השקעות או קרנות הלוואה, מעניקות הלוואה ללא ערבים וביטחונות, בהליך אישור מהיר במיוחד שאינו כרוך בבירוקרטיה ובמילוי הררי ניירת.

אבל בחיים כמו בחיים אין מתנות חינם, ועל הפריבילגיה של הלוואה ללא ערבים וביטחונות יש סיכון לגוף המלווה, ולסיכון הזה יש תג מחיר: ריבית גבוהה. לכן, אם יש בבעלותכם נדל"ן או רכב, כדאי שתבדקו אם אתם יכולים לשעבד אותם, וליהנות מריבית יותר אטרקטיבית.

אם אין לכם נכס בבעלותכם ויש לכם BDI שלילי, אתם יכולים לקחת הלוואה מקרנות הלוואות חברתיות כמו טריא, BTB ובלנדר. במקרה כזה סביר להניח שתידרשו לצרף ערב על מנת לצמצם את הסיכון שלהם בהלוואה. ערב איכותי עם דירוג אשראי גבוה והכנסה קבועה עשויה לשפר את סיכוייכם לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים יחסית.

הלוואה ללא תלושי שכר

ישנן חברות מימון פרטיות המעניקות הלוואה גם ללא הצגה של תלושי שכר מ-3 החודשים האחרונים, כפי שדורשים כל הבנקים והגופים המוסדיים.

הלוואה ללא תלושי שכר נעשית באמצעות הוראת קבע, והיא מתאימה לאוכלוסיית מעוטי יכולת, אנשים שנמצאים בין עבודות, משפחות בעלות הכנסה נמוכה יותר מהוצאות, עובדים המצויים בתקופת מחלה או סטודנטים.

על מנת לקבל הלוואה ללא תלושי שכר יש צורך בייעוץ פיננסי מחברה שמתמחה בהלוואות שכאלה, ושיוכלו לחשב עבורכם את גובה ההחזרים שאתם מסוגלים לעמוד בהם.

לפני שלוקחים הלוואה ברגע, קחו רגע וצפו בסרטון הבא:


שאלות ותשובות נפוצות
הלוואות ברגע זמינות לבעלי אזרחות ישראלית מגיל 18 ומעלה. כדי להגיש בקשת הלוואה יש לספק אימות זהות (תעודת זהות או דרכון בתוקף) וכן הוכחת הכנסה, שיכולה לכלול 3 תלושי שכר אחרונים או דפי עובר ושב בבנק מ-3 החודשים האחרונים. מלווים מסוימים עשויים לשקול גם גורמים אחרים כמו דירוג אשראי והיסטוריה פיננסית. אישור ההלוואה מתרחש לרוב תוך דקות ספורות, ובמידה והיא מאושרת סכום ההלוואה מועבר לחשבון הבנק של הלווה עד 3 ימי עסקים
הריביות להלוואות ברגע יכולות להשתנות בהתאם למספר גורמים, לרבות המלווה, סכום ההלוואה וטווח ההחזר. אבל ככלל, הריביות להלוואות ברגע חוץ-בנקאיות נוטות להיות גבוהות יותר מאלו של הלוואות בנקאיות, בשל הנוחות והמהירות של תהליך הבקשה. חשוב מאוד לעיין בקפידה בתנאים וההגבלות של כלל ההצעות שקיבלתם מגופי הלוואה שונים כדי להעריך את העלות הכוללת של ההלוואה, כולל עמלות או חיובים נוספים.
הריבית עבור הלוואות ברגע מורכבת בדרך כלל משני אלמנטים עיקריים: הריבית הנומינלית ועמלות או חיובים נוספים. הריבית הנומינלית היא האחוז מסכום ההלוואה שהלווה משלם בריבית לאורך תקופת ההלוואה. בנוסף לריבית הנומינלית, הלווים עלולים גם לספוג עמלות כגון עמלות הקמה, עמלות עיבוד או עמלות פיגורים ועמלות פירעון מוקדם, מה שעלול להגדיל את העלות הכוללת של ההלוואה.
כן, גם אנשים עם BDI שלילי יכולים לקבל הלוואה מהירה. ישנם גופים פיננסיים שמתמחים במתן הלוואות לאנשים עם היסטוריית אשראי ירודה, כולל אלו עם חיווי BDI שלילי, ובהם ניתן למנות את טריא ובלנדר. במקרה כזה, אתם עשויים להתמודד עם שיעורי ריבית גבוהים יותר או דרישות זכאות מחמירות יותר, הכוללות לעיתים דרישה להעמדת ערבויות ובטחונות.

ליצירת קשר וקבלת הלוואה מלאו את הטופס:

אלי פייבלזון
אלי פייבלזון

דובר פוליטי ועיתונאי בעיתונים הגדולים בישראל עם ניסיון בתחום הפיננסים והאשראי

באותו נושא

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות לקבלת הלוואה ברגע