הלוואה מיידית

או חייגו 073-7834956

אלי פייבלזון
אלי פייבלזון

לבדיקת זכאות לקבלת הלוואה מלאו את הטופס:

בעידן שבו הכול נעשה 'כאן ועכשיו' הפך המונח "הלוואה מיידית" לאבן בוחן קריטי לכל גוף פיננסי שמעוניין להעניק הלוואות ללקוחות. וכך, אם פעם כדי לבקש הלוואה היינו (יותר נכון ההורים שלנו) צריכים לגשת לבנק עם ערימת מסמכים וטפסים כדי להוכיח זכאות להלוואה, כיום פשוט אין צורך.

הלוואה מיידית מתאפשרת בכלל הבנקים וחברות האשראי החוץ בנקאיות, ובמסגרתו הליך האישור נעשה כולו באונליין, תוך דקות ספורות, והכסף מועבר לחשבון הבנק שלנו תוך 3 ימי עסקים.

השוואת הלוואה מיידית

הגוף המלווה סכום ההלוואה ריבית ממוצעת משך ההלוואה
ישראכרט ₪5,000-₪250,000 7%-10% 6-60 חודשים
מקס ₪3,000-₪75,000 11%-14% 12-48 חודשים
לאומי קארד ₪5,000-₪50,000 9%-12% עד 36 חודשים
ויזה כאל ₪10,000-₪100,000 10%-13% עד 48 חודשים
יוניקרדיט ₪50,000-₪500,000 5%-7% 12-60 חודשים
פועלים אקספרס ₪10,000-₪150,000 7%-10% עד 60 חודשים

מהם שלבי תהליך הבקשה להלוואה מיידית?

ראשית נכנסים לאתר המלווה וממלאים שאלון דיגיטלי. הליך הבקשה כולל הזנת פרטי כרטיס אשראי בנקאי או חוץ-בנקאי, והוא מותנה בהסכמתנו לגוף המלווה לגשת למאגר האשראי של בנק ישראל על מנת לבחון את חיווי האשראי ואת ציון האשראי הכולל שלנו. במרבית המקרים, עם קבלת האישור באתר סכום ההלוואה יועבר אליכם תוך 3 ימי עסקים.

הלוואה מיידית

הלוואה מיידית ללקוחות כל הבנקים

במידה ואתם מתנהלים באופן תקין והאובליגו שלכם לא מנופח מדיי, הבנקים עשויים להציע לכם בתוך האתר של הבנק או באפליקציה הלוואה מהירה.

לרוב, כלל לקוחות הבנקים זכאים להלוואת אקספרס באישור מיידי, ובלבד שיהיו מעל גיל 21 (בחלק מחברות האשראי, ובכפוף לגובה הסכום) ובעלי כרטיס אשראי קרדיט. ישנם בנקים המאפשרים הלוואות אף למי שאינו נמנה על לקוחותיו, בהם בנק ירושלים.

הלוואה ללא כרטיס אשראי

במידה והסיבה שאין לכם כרטיס אשראי היא בשל סירוב הבנק או חברת האשראי להנפיק לכם בעקבות BDI שלילי, נסו קודם כל להיעזר בשירותי ייעוץ בעלי ניסיון והבנה במערכת הבנקאית.

מעבר לכך, חשוב שתדעו שדירוג אשראי שלילי הוא לא סוף דבר, ויש כמה צעדים שניתן לנקוט בדרך לאישור הלוואה מיידית. להלן כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה.

 1. רקע לבקשת ההלוואה: חשבו כמו חברת המימון, האם אתם הייתם מביאים הלוואה לעצמכם? אם התשובה היא ׳לא׳ כדאי להכין רקע לבקשת ההלוואה ולהסביר לשם מה אתם צריכים אותה, אם היתה הסטוריה שלילית בחשבון שלכם חשוב מאד להסביר את המקרים שהתרחשו ולהיות כמה שיותר שקופים, חברת מימון בין אם זה בנק או בין אם זה חברה חוץ בנקאית שונאת אי וודאות.
 2. צרפו ערבים: ערב תומך בהלוואה יכול לסייע ולהגדיל בצורה משמעותית את סיכויי ההצלחה לקבלת אישור
 3. הגדילו הכנסות: כמובן שזה הכל בדיעבד ואתם צריכים את האשראי עכשיו, אבל, במידה ואתם מציגים לגוף המממן אסטרטגיה הגיונית שבה אתם יודעים להגדיל את ההכנסה בעתיד הנראה לעין, זה יכול לחזק את הבקשה שלכם. לדוגמא: הרשמה ללימודי מקצוע כלשהו.
 4. היעזרו ביועץ: בכל מקרה שבו אינכם בטוחים האם ניתן לאשר לכם הלוואה, מומלץ לפני שמגישים בקשות להיעזר ביועץ, כל בקשה שאתם מגישים נרשמת בדוח נתוני האשראי שלכם וריבוי בקשות עשוי להעיד על לחץ ועל כך שכנראה לא אושרתם בפעם הראשונה.

יתרונות הלוואה מיידית

מעבר לעובדה שהלוואות מיידיות מאושרות ברגע ומשתקפות בחשבון הבנק עד 3 ימי עסקים, להלוואה מיידית יתרונות נוספים.

 • נוחות: תהליך האישור נעשה כולו באונליין וניתן לדעת אם הבקשה אושרה או נדחתה ללא צורך בשיחה עם נציגי שירות או למלא מסמכים וטפסים.
 • 24/7: רוב הגופים המעניקים הלוואות מאפשרים הגשת בקשה מקוונת 24/7, מה שאומר שתוכלו לדעת אם תוכלו ליסוע לחו"ל, לשפץ את כל הבית או לרקום חלומות גם בשעות הקטנות של הלילה או בסופי שבוע.
 • גמישות: הלוואה מיידית זמינה במגוון סכומים, החל מכמה אלפי שקלים בודדים וכלה ב-200 אלף ש"ח.
 • הלוואה מיידית ניתנת לכל מטרה בד״כ מבלי לתת רקע מקדים

כל מה שצריך לדעת על הלוואות בקליק:

מה ההבדל בין הלוואה בנקאית מיידית להלוואה חוץ-בנקאית מיידית?

בדרך כלל, הלוואה הנלקחת מגוף חוץ בנקאי תהיה יקרה יותר אבל לא תמיד. לכן חשוב לפני שחותמים ומאשרים כל הלוואה באשר היא, לבדוק ולהשוות תנאי ריביות, פריסה ועמלות נלוות.

הלוואה מיידית עד 15,000

הלוואה מיידית עד 15,000 ₪ היא הלוואה קטנה שניתן לקבל אותה ממגוון גופים פיננסיים, בנקאיים ושאינם, והיא ניתנת לרוב לתקופה של עד 5 שנים, עם ריבית משתנה או קבועה – בהתאם לבחירתכם. תנאי הריבית נגזרים מדירוג האשראי האישי שלכם.

הלוואות עד 15,000 ₪ יכולות לסגור לכם בקלות לא מעט הוצאות קטנות יחסית. אלו יכולים לכלול:

 1. השלמה לרכישת רכב יד שנייה או לשם רכישת מוצרי אלקטרוניקה כמו מחשב או מקרר.
 2. הוצאות פתאומיות כגון טיפול שיניים, תיקון רכב או סגירת מינוס.
 3. מימון לטיול קצר ביעדים נחשקים.

עם זאת, במרבית גופי ההלוואות לא יעניקו הלוואה כזו ללקוחות מתחת לגיל 18, וייתכן שתידרשו להוכיח שאתם משתכרים בכל חודש בלפחות 2,000 ש"ח נטו; לצד ותק בבנק של לפחות 6 חודשים.

שאלות ותשובות נפוצות

מהן הדרישות המרכזיות לקבלת הלוואה מיידית? כדי להיות זכאים להלוואה מיידית נדרשת עמידה בקריטריונים מסוימים:

 1. אזרחות ישראלית או תושבות קבע.
 2. דרישת גיל מינימלי (לרוב מגיל 18).
 3. הוכחת הכנסה או יציבות תעסוקתית כדי להוכיח את יכולתכם להחזיר את ההלוואה.
 4. היסטוריית אשראי טובה, אם כי חלק מהמלווים מציעים אפשרויות מימון גם עבור אלה עם ציוני אשראי פחות אידיאליים.
 5. מסמכי זיהוי בתוקף כגון תעודת זהות או דרכון.

בנוסף, לחלק מהמלווים עשויים להיות דרישות ספציפיות בהתאם לסוג וסכום ההלוואה שתבקשו.

מהם היתרונות והחסרונות בלקיחת הלוואה מיידית? הלוואה מיידית מעניקה גישה מהירה לכסף נזיל ללא בירוקרטיה סבוכה, ללא ערבים ובטחונות, ועם אפשרויות החזר גמישות של עד 80 תשלומים.

לצד זאת, החסרונות הבולטים בהלוואה מיידית היא העובדה שהיא עשויה לכלול ריביות גבוהות יותר (אם היא נלקחה מחברת אשראי ולא מהבנק), וכן שסכומי ההלוואה בה מוגבלים על עד 200 אלף ש"ח. בנוסף, ללא תכנון פיננסי נכון, הסתמכות על הלוואות מיידיות להוצאות שוטפות עלולה להוביל למעגל של חובות.

 

מהם סוגי ההלוואות המיידיות הנפוצות כיום?
 • הלוואה לכל מטרה: הלוואות המוצעות על ידי בנקים או מוסדות פיננסיים למטרות שונות, כגון איחוד הלוואות, כיסוי מינוס, שיפוצים בבית או הוצאות רפואיות.
 • הלוואות על כרטיס האשראי: גישה מיידית למזומן באמצעות כרטיסי אשראי, לרוב עם ריביות גבוהות יותר ועמלות נוספות.
 • הלוואות לסטודנטים: הלוואות שמטרתן לתמוך בהשכלה גבוהה, מסייעות לכסות את שכר הלימוד, הוצאות המחיה ועלויות לימודיות אחרות ללימודי תואר ראשון ותואר שני. הלוואות אלו מציעות סכומים קטנים של עד 25 אלף ש"ח לתקופה של חודשים בודדים בריביות נמוכות.
 • הלוואות גרייס: מספקות הקלה כלכלית זמנית על ידי דחיית החזרי הלוואות לתקופה מוגדרת, המוצעת בדרך כלל ללווים המתמודדים עם קשיים כלכליים או נסיבות בלתי צפויות. בתקופת ההלוואה, הלווים אינם מחויבים בתשלומים, מה שמספק להם מרחב נשימה לייצב את עצמם לפני חידוש ההחזרים הרגילים.

 

אילו גורמים כדאי לקחת בחשבון לפני לקיחת הלוואה מיידית? חשוב שתבצעו השוואה של שיעורי הריבית השנתיים שכלל השחקנים הגדולים בשוק ההלוואות מציעים לכם – וקחו את ההצעה הזולה ביותר בהתאמה לנתוני האשראי שלכם. לאחר מכן, עברו על לוח הסילוקין ותוודאו שהוא תואם את ההסכם וכי העמלות הנלוות אליו סבירות, ואינן כוללות חיובים "סמויים" מופרזים כגון עמלות הקמה, קנסות בתשלום איחור וקנסות על תשלום מראש שעלולים להגדיל משמעותית את עלות ההלוואה.

ועוד דבר אחד אחרון – רגע לפני שאתם שוקלים הלוואה מיידית מגוף פיננסי, נסו לאתר מקורות מימון חלופיים כגון סיוע מהמשפחה ומחברים, או תוכניות סיוע ממשלתיות (אם אתם זכאים), ותימנעו מהלוואות נושאות ריבית.

 

ליצירת קשר וקבלת הלוואה מלאו את הטופס:

אלי פייבלזון
אלי פייבלזון

דובר פוליטי ועיתונאי בעיתונים הגדולים בישראל עם ניסיון בתחום הפיננסים והאשראי

באותו נושא:
תוכן עניינים

לבדיקת זכאות לקבלת הלוואה מיידית