הלוואה מהירה

או חייגו עכשיו: 073-7834956

אלי פייבלזון
אלי פייבלזון

בצעו בדיקת זכאות להלוואה מהירה עכשיו:

הלוואה מהירה היא כלי פיננסי אפקטיבי במיוחד לכל מי שמתמודד עם הוצאות מכבידות וזקוק לכסף נזיל באופן מיידי. היתרון הבולט של הלוואה מהירה הוא בעובדה שהוא מאפשר הזרמה מיידית של סכומים עד 100 אלף ש"ח לכל מטרה לחשבון הבנק שלכם, ללא צורך בבירוקרטיה, באישורים מיוחדים, ובפריסת תשלומים שתואמת את יכולות ההחזר שלכם.

מידע נוסף על תכנון ההלוואה תוכלו למצוא במחשבון הלוואות שלנו.

הלוואה מהירה
הלוואה מהירה

מי נותן הלוואה מהירה?

ישנם שני אפיקים לקחת הלוואה מהירה: בנקים וגופים חוץ-בנקאיים. הלוואה מהבנק תהיה לרוב מהבנק שבו אתם לקוחות, בעוד הלוואה חוץ-בנקאית יכולה להינתן גם מגופים שאתם לא לקוחות שלו, כמו חברות אשראי וחברות מימון. ניתן לקחת הלוואות מגופים חוץ-בנקאיים נוספים, אך במקרים רבים הן עשויות לא מהירות או לא אטרקטיביות במיוחד.

השוואת הלוואות קטנות

לפניכם טבלת השוואה לדוגמה של החזרים חודשיים, החל מ-5,000 ש"ח ועד 100 אלף ש"ח. ההשוואה מבוססת על על מקרה בו תקחו הלוואה בפריים +5% לפריסה של 60 חודשים. הנתונים הם להמחשה בלבד ואין להסתמך עליהם. ובכל מקרה, תנאי ההלוואה הסופיים ייקבעו במעמד ההלוואה בלבד, בהתאם לנתונים הפיננסיים שלכם ולהחלטת הגוף המלווה.

סכום הלוואה (באלפי שקלים) פריסת הלוואה (בחודשים) החזר חודשי (בשקלים)
5,000 60 92
10,000 60 185
15,000 60 278
20,000 60 370
25,000 60 463
30,000 60 555
35,000 60 648
40,000 60 740
45,000 60 833
50,000 60 925
55,000 60 1,018
60,000 60 1,110
65,000 60 1,203
70,000 60 1,295
75,000 60 1,388
80,000 60 1,480
85,000 60 1,573
90,000 60 1,665
95,000 60 1,758
100,000 60 1,850

הלוואה מהירה לכל מטרה

בעת הגשת הבקשה להלוואה תידרשו לפרט לשם מה אתם נדרשים לכסף. מטרות ההלוואה נחלקות לכמה סוגים:

  • הלוואה לכיסוי הוצאות שוטפות: כיסוי המינוס, תשלומי מזונות או גן פרטי לילדים.
  • הלוואה לכיסוי הוצאות פתאומיות: טיפול רפואי, טיפול שיניים, תיקון רכב, כיסוי קנסות גבוהים ועוד.
  • הלוואה לכיסוי הוצאות גדולים מתוכננים: שיפוץ דירה, רכישת רכב חדש / יד שנייה, טיסה לחו"ל, אירועים חגיגיים ועוד.

בכל אלה, ובפרט במקרי חירום, מסייעת הלוואה מהירה בכיסוי ההוצאות באופן מהיר וללא בירוקרטיה מסובכת, גם אם היא עשויה להיות בריבית גבוהה ובפריסת תשלומים נמוכה שהייתם מקבלים בהלוואה רגילה.

הלוואה בנקאית או חוץ-בנקאית?

הלוואה מהבנק שלכם תהיה לרוב אטרקטיבית יותר ממה שכל גוף חוץ-בנקאי ייתן לכם אבל לא תמיד. כדי שתוכלו לקבל הלוואה מהבנק עליכם לבדוק קודם כל את המצב שלכם מול הבנק. במה דברים אמורים? אם האובליגו שלכם (קרי, כלל ההתחייבויות שיש לכם: מסגרת אשראי, הלוואה קיימת או אוברדראפט) ייגדל מעבר לרמה שהבנק יקצה לכם, או יתקרב אליו בצעדי ענק, הרי שהבנק יסרב לתת לכם הלוואה. אין ספק, מצב לא נעים שעדיף מלכתחילה להימנע ממנו בבדיקה פשוטה. ועל מקרים בהם אתם מבקשים מהבנק הלוואה לכיסוי המינוס הגדול אין על מה לדבר.

ובדיוק במצבים כאלה נכנסים הגופים החוץ-בנקאיים למשוואה. ישנם המון מוסדות פיננסים שהם לא הבנק אשר מאפשרים לקיחת הלוואה לכל מטרה בתהליך מהיר במיוחד, ללא ערבויות ובטחונות, ובפריסת תשלומים נוחה. בדרך כלל, הכסף יהיה אצלכם בחשבון תוך 3 ימי עסקים, וייתכנו מקרים שבהם הוא יועבר אליכם תוך יום.

אז אומנם, הלוואה מהירה חוץ-בנקאית אינה משפיעה על האובליגו שלכם, אבל חשוב לדעת שהריבית שלה גבוהה באופן יחסי להלוואה בנקאית, והתקרה שלה מוגבלת ב-100 אלף ש"ח.

הלוואה מהירה לכל מטרה
הלוואה מהירה לכל מטרה

הלוואה מהירה מחברה פרטית

אם גם הבנק וגם חברת האשראי סירבו להעניק לכם הלוואה ואתם שוקלים לפנות לחברות פרטיות – חשוב שתבינו לקראת מה אתם הולכים.

מלבד החיסרון הבולט של ריביות גבוהות יותר מכל החלופות הנפוצות, הלוואה מיידית מחברה פרטית עשויה להיות פתרון ראוי למסורבי אשראי, אך לפני כן אתם חייבים לוודא שיש לה מספר רשיון מרשות שוק ההון המתיר לה לעסוק בפעילות אשראי. הרשיון הזה הכרחי לבטיחותכם: הוא מוכיח שהחברה מפוקחת על ידי המדינה, שהיא לא שוק אפור ושיש כתובת שניתן לפנות אליה במקרה שנעשה לכם עוול. ליתר ביטחון אתם יכולים גם לבדוק בעצמכם אם השם שלה מופיע בפורטל רישוי שירותים פיננסיים של רשות שוק ההון. במאגר תוכלו למצוא פרטים מורחבים על הרישיון – תוקף האישור, בעלי תפקידים, מסמכי האישור ועוד.

ולא פחות חשוב – ודאו שבטופס אישור ההלוואה שאתם חותמים עליו מופיע אותו מספר רשיון אשראי.

מתי לקחת הלוואה מהירה? צפו בסרטון:


הלוואה מהירה בריבית נמוכה

האם ניתן לקחת הלוואה מהירה חוץ בנקאית ולקבל ריבית זולה? התשובה היא כן, אבל.

מלכתחילה, הסיבה שהגופים החוץ-בנקאיים מאפשרים הלוואה מיידית ללא בירוקרטיה וניירת היא בראש ובראשונה בגלל שהם מתמחרים את הסיכון שקיים בכם גם אם דירוג האשראי שלכם גבוה. לכן, ככל שתמציאו לחברת המימון אמצעי ביטחון משופרים – כמו נכס נדל"ני או רכב הרשומים על שמכם, תהיה להם השפעה עצומה על גובה הריבית שתקבלו.

דבר נוסף שיכול לסייע לכם הוא העמדת ערב איכותי עם משכורת גבוהה ויציבה, שיוכיח חוסן פיננסי לכסות אתכם במקרה שתקלעו למשבר פיננסי.

שאלות ותשובות נפוצות
קריטריוני הזכאות להלוואות מהירות משתנים בין המלווים אך כוללים בדרך כלל גורמים כמו גיל, הכנסה, מצב תעסוקה והיסטוריית אשראי. כדי לזכות בהלוואה מהירה, הלווים נדרשים לרוב להיות בני 18 ומעלה, עם מקור הכנסה קבוע ויציב. המלווים עשויים לדרוש גם הוכחת תעסוקה (או בעלות על עסק ללקוחות עסקיים) וציון אשראי סביר. לחלק מהמלווים עשויים להיות דרישות זכאות ספציפיות המותאמות למוצרי הלוואות שונים או לפרופילי לווים שונים.
הריביות להלוואות מהירות יכולות להשתנות בהתאם למספר גורמים, ביניהם המלווה, כושר האשראי של הלווה וגובה ההלוואה. ככלל, שיעורי הריבית עבור הלוואות מהירות נעות בין כ-6% ל-12%. כדי לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם חיוני לבדוק היטב ולהשוות בין הצעות של מלווים שונים כדי להבטיח שתקבלו את הריבית הזולה ביותר בהתאם לנתונים הפיננסיים האישיים שלכם.
תקופת ההלוואה נעה בדרך כלל בין מספר חודשים למספר שנים. משך הזמן יכול להשתנות בהתאם למדיניות של כל גוף הלוואה בהתאמה לסכום ההלוואה ובחירת סוג ההלוואה. תקופות הלוואות הנפוצות להלוואות מהירות עשויות לנוע בין 6 חודשים ל-80 חודשים, ובהלוואות קטנות של עד 100 אלף היא עשויה להיות מוגבלת בעד 60 חודשים. חשוב לקחת בחשבון את מצבכם הפיננסי ויכולת ההחזר בעת בחירת תקופת ההלוואה ולוודא שתמיד גובה ההחזר יהיה מותאם לרמת ההכנסה שלכם, ושהעלות הכוללת של ההלוואה תמשיך להיות משתלמת. כך, בחירה בתקופת הלוואה קצרה יותר עשויה לגרום לתשלומים חודשיים גבוהים יותר אך עלויות ריבית כוללות נמוכות יותר, בעוד שתקופת הלוואה ארוכה יותר עשויה להציע תשלומים חודשיים שתוכלו לחיות איתם בשלום אך עשויה לגרור הוצאות ריבית גבוהות יותר שמעמידות את כדאיות ההלוואה בסימן שאלה.
כן, מלווים רבים (בהם גופים בנקאיים וחוץ-בנקאיים) מציעים בנסיבות מסוימות אפשרות לדחות את תשלומי הקרן עבור הלוואות מהירות, במסלולי הלוואות גרייס, בלון וכדומה. דחייה של הקרן תאפשר לכם להשעות באופן זמני את ביצוע התשלומים לסכום קרן ההלוואה תוך שתידרשו לשלם את הריבית שנצברה. בחירה במסלול שכזה יכולה לספק לכם הקלה כלכלית בתקופות של משבר כלכלי או שליטה בהוצאות בלתי צפויות. עם זאת, חשוב להבין שדחייה בדרך כלל מאריכה את תקופת ההלוואה ועלולה לגרום לעלויות ריבית כוללות גבוהות יותר. לווים המעוניינים בדחייה צריכים לברר לגבי התנאים וההגבלות הספציפיים עם המלווה שלהם ולהעריך היטב את ההשלכות לפני קבלת החלטה.

ליצירת קשר וקבלת הלוואה מלאו את הטופס:

אלי פייבלזון
אלי פייבלזון

דובר פוליטי ועיתונאי בעיתונים הגדולים בישראל עם ניסיון בתחום הפיננסים והאשראי

באותו נושא

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות לקבלת הלוואה מהירה